Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/data/web/virtuals/124078/virtual/www/wp-content/uploads/ithemes-security/backups/backup-prodej-plakatu-20190520-175951-i8CGLeNfBFicvSSurQvnnS9NGe4NJZ.sql) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/217173/virtual) in /data/web/virtuals/217173/virtual/www/wp-admin/includes/class-pclzip.php on line 2021
Plakáty Prahy a jiných míst České republiky
Prodej plakátů
Plakáty

Dobrý den, jste na stránkách PosterNoster, kde se dočtete podrobnosti o jednotlivých místech v Praze, která jsou vyfotografována na plakátech.

Jmenuji se Jaroslav Jiřička.

9962_pn_jj_ee

 

Řadu let jsem pracoval jako fotograf v předních českých časopisech. Zabývám se reportážní a portrétní fotografií. Kromě toho jsem ilustroval několik kuchařských knih, pravidelně pořizuji letecké fotografie. A  fotím Prahu.  Ráno, v noci, z letadla, z pražských věží, v ulicích. Různými přístroji i různými technikami.

Doufám, že něco z kouzla, které Praha má, je zachyceno na těchto plakátech.

Ze sedmnácti plakátů jich je zatím v prodeji 9, ale časem budou všechny.

Po kliknutí na obraz se objeví text a fotografie místa, kde plakát vznikl. Je-li obraz označen XXX , plakát není zatím k dispozici.

Pošlete mi sms nebo mail s číslem (čísly) plakátů, místo a čas, kam chcete v Praze plakáty doručit a druhý den (někdy i ten samý) vám budou doručeny.

Každý plakát je v PE obalu s potiskem a je k němu přiložen letáček s náhledy všech plakátů.

Cena jednoho plakátu je 345 Kč /13 Eur

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/217173/virtual/www/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405